Dolby Atmos Premium 2019 for Windows 10 {B4tman} Torrent

Dolby Atmos Premium 2019 for Windows 10 {B4tman}

Share Ratio

Seeds 36 Peers 10

Dolby Atmos Premium 2019 for Windows 10 {B4tman} Trusted uploader

İstek üzerine:

Ekran görüntüleri: –

Açıklama: –

Dolby Atmos, en büyük ticari sinemalardan en küçük ev sinemalarına kadar her şeyde bulunabilen DTS: X’in rakibi olan popüler bir surround ses formatıdır. “Sürükleyici” format aynı zamanda Beatles müziğini Ariana Granden’in cep telefonlarında ve hoparlörlerinde deneyimlemenin yeni bir yolu olarak kullanılıyor. Önceki formatlardan en büyük değişiklik ses kanallarının eklenmesi olsa da, Atmos film müzikleri geleneksel beş hoparlörlü ve subwoofer () veya sahip olduğunuz kadar çok (veya daha az) hoparlörle çalışır.

Özellikleri: –

Dolby Atmos, eğlence deneyiminizi yeniden düşünüyor

etrafında hareketler var

Ses sadece kanallarla sınırlandırılamaz, aynı zamanda üç boyutlu uzayda tam olarak konumlandırılabilir ve hareket ettirilebilir.

Genel bir boyut ekleyin

Yeni bir yükseklik duygusu sizi harekete geçirir, eksiksiz bir ses atmosferi yaratır ve başınızın üzerinde hareket eden gerçekçi nesneleri tasvir eder.

Heyecan verici ses kalitesi sağlar

Dolby Atmos, diyaloglardan sessiz sahnelere ve girdaplara kadar her şeyde etkileyici netlik, zenginlik, ayrıntı ve derinlik sunar.

Güçlü bir hareket deneyimi yaratın

Tüm bunlar, eğlencenin tam etkisini sağlamak için duygularınızı heyecanlandıran ve duygularınıza ilham veren bir sesle birleştirilmiştir.

30 0 Torrent rating

Download torrent client Download uTorrent

Open chat