Allergy & Asthma Center Islamabad

Skin Care By Shahid Abbas
BOOK APPOINTMENT

International ALLERGY Education Resources

Search
Close this search box.

Windows 11 Debloater 1.6 (x64) torrent

Windows 11 Debloater 1.6 (x64)

Share Ratio

Seeds 12 Peers 43

Windows 11 Debloater 1.6 (x64) Trusted uploader

Windows 11 sisteminize çeşitli ayarlar ve işlevler uygulamak için güçlü PowerShell komut dosyası Tüm komut dosyası ayarları, çoğu kullanıcının aşina olduğu bir grafik kullanıcı arayüzünde mevcuttur.

Aracı çalıştırmak için yönetici ayrıcalıkları gereklidir, bu nedenle aracı çalıştırdığınızda bir Kullanıcı Hesabı Denetimi mesajı alırsınız. Değişiklikleri uygulamak için önce sekmeleri gözden geçirip gerekli seçenekleri kontrol etmeli, ardından Çıktı sekmesindeki “PowerShell’i Çalıştır” seçeneğini kullanmalısınız.

İşletim sistemi: Win11

Ekran:

Belirli özellikleri devre dışı bırakıp diğerlerini etkinleştirerek Windows 11 ortamınızı özelleştirin, ardından değişiklikleri çalıştırmak ve uygulamak için bir PowerShell betiği oluşturun.

Microsoft, Windows 11’i kolayca değiştirilemeyen bir yapılandırmada önceden tanımlanmış özellikler, işlevler ve uygulamalarla birlikte gönderir. Ancak her sorunun bir çözümü vardır ve geliştiriciler, Windows 11’i yükleyen herkesin çalışma ortamlarını beğenilerine göre özelleştirmesine yardımcı olmak için Windows 11 Debloater gibi uygulamalar oluşturmaya başladı.

Windows 11 Debloater, kullanmadığınız veya ihtiyaç duymadığınız Widows özelliklerini kaldırmanıza yardımcı olur ve ayrıca uygulamaları kaldırmanıza, telemetri ve gizlilik ayarlarını değiştirmenize, bağlam menülerini değiştirmenize ve daha pek çok şeye olanak tanır. Başka bir deyişle, kullanıcı deneyiminizi tamamen özelleştirmek ve geliştirmek için kullanabilirsiniz.

Gizliliğe yönelik temel ayarlar

Ana yürütülebilir dosyaya çift tıklanarak kolayca başlatılabildiği için Windows 11 Debloater’ı yüklemeye gerek yoktur. Kapsamlı menüler arasında gezinmek zorunda kalmadan tüm seçeneklere tek tıklamayla erişim sağlayan çok sekmeli bir arayüzle sizi karşılarlar.

Sözde EZ Debloater, Windows varsayılan ayarlarını değiştirebilen bir araçtır. Muhtemelen görünecek olan şey, basmaktan korkmamanız gereken Essential Tweaks düğmesidir. Çünkü? Çünkü gerçekte yapılandırmayı kullanmaz, ancak PowerShell betiğinin çalıştırıldığında değişiklikleri kullanabilecek içeriğini görmenizi sağlar.

Temel ayarlar arasında telemetri ayarlarının kapatılması, Wi-Fi Sense, Etkinlik geçmişi, konum izleme, otomatik harita ve konum güncellemeleri, geri bildirim, kişiselleştirilmiş deneyim, reklam kimliği, izleme hizmetleri, hata raporlama, uzaktan yardım ve kişisel kullanıcı verilerini paylaşabilecek diğer seçenekler yer alır. . , Microsoft ve diğer üçüncü taraf kuruluşlarla olan etkinlikler ve alışkanlıklar.

EZ Debloater ayrıca Cortana veya arka plan uygulamalarını devre dışı bırakabilir ve Microsoft Edge’in varsayılan PDF uygulaması olmasını engelleyebilir.

Çalışma ortamınızı özelleştirin

Windows 11 Debloater sekmelerinin geri kalanı, çeşitli özelleştirme görevlerini gerçekleştirmenize olanak tanır. Daha fazla üçüncü taraf uygulaması yükleyebilir, varsayılan Windows uygulamalarını devre dışı bırakabilir veya etkinleştirebilir ve gizlilikle ilgili diğer ayarları değiştirebilirsiniz.

Özelleştirme açısından bu uygulama, Windows 10 dosya gezginini geri yüklemenize, dosya uzantılarını algılamanıza, Snap Assist’i ve diğer benzer özellikleri devre dışı bırakmanıza, görev çubuğu davranışını yapılandırmanıza, aeroshaking’i devre dışı bırakmanıza vb. olanak tanır.

Kullanımı kolay olmakla birlikte deneyimli kullanıcılara yöneliktir.

Windows 11 EngelleyiciWindows 11 PC’nizi özelleştirmek için yararlı bir araçtır, ancak güvende olmak için bunu yapmadan önce bir geri yükleme noktası oluşturduğunuzdan ve verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Sezgisel ve kullanımı kolay olmasına rağmen, Windows’un varsayılan işlevselliğini değiştirir, bu nedenle bu değişiklikleri uygularken ne yaptığınızı bilmek iyi bir fikirdir.

Başlangıç:

İndirmek:

50 5 Torrent rating

Download torrent client Download uTorrent

Open chat